07 Лис 2017

Зустріч з учасником АТО

07 листопада 2017 року громадська організація «МГО Кодацьке військо Запорозьке» провела урок патріотичного виховання для учнів ВПУ-17‚ запросивши на зустріч бійця-добровольця батальйону «Дніпро-1» Романа Зіненко.
  В складі батальйону в серпні 2014 року Роман був в Іловайську, де потрапили в оточення регулярними російськими військами, та виходили сумнозвісним коридором. Про всі ті події він написав книгу «Іловайський щоденник», де описував тільки те, що бачив власними очима, та в чому особисто приймав участь. Автор  книги жартома учням сказав, що написав твір «Як я провів літо 2014 року». Це перша в Україні книга написана безпосереднім учасником тих подій.
На питання учнів «чим ви керувались, коли йшли на війну добровольцем?» —Роман Зіненко відповів: «У мене троє маленьких дітей, тому я найбільше зацікавлений в тому, щоб мої діти, та й всі інші громадяни нашої держави жили у вільній, незалежній Україні». На зустрічі з бійцем-добровольцем була присутня козацька старшина «МГО КВЗ»: Віктор Кучинський, Михайло Колманов, Мирослав Купріяненко, Петро Бойчук, Олександр Володимиров, Максим Прокоф´єв.
Верховний отаман МГО КВЗ генерал-полковник Кучинський В.І. 07.11.2017 року

[top]