13 Сер 2016

Козацькому роду нема переводу!

В церкві “Успіння Пресвятої Богородиці” села Великомихайлівка Покровського району 13 серпня 2016 року відбулася церемонія посвяти в козаки. На запрошення члена Дніпропетровської обласної Координаційної ради з питань козацтва та отамана Покровського осередку МСК Запорозька Січ генерал-хорунжого Никипілого М.М. приїхали :
– від полку ім. М. Кривоноса МСК Запорозька Січ – козаки з отаманом, членом Дніпропетровської обласної Координаційної ради з питань козацтва – полковником Кошаріним О.О. (м. Дніпро);
– від МКС Українське Гетьманське Військо – делегація на чолі з начальником оперативного штабу Дніпропетровської обласної Координаційної ради з питань козацтва – генерал-полковником УГВ Мельниченко В.І. (м. Дніпро);
– від Чубарівського куреня МСК Запорозька Січ – козаки з отаманом Кумурджи Ю.Л. (с. Чубарівка Запорозької області);
– від Гуляйпольського підрозділу ім. Нестора Махно – козаки з отаманом Зима О.І. (с. Гуляй Поле Запорозької області).
З благословення настоятеля церкви протоієрея Олександра (Левчука) був проведений молебень та посвята в козаки. Отаман осередку генерал-хорунжий Никипілий М.М. доповів про діяльність козацької організації протягом 2016 року та про заплановані заходи до кінця року.
Начальник оперативного штабу Дніпропетровської обласної Координаційної ради з питань козацтва – генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І. виступив з доповіддю про створення обласної Координаційної ради та проінформував козаків і запрошених гостей про розгляд Вселенським Патріархом документів про надання Українській Православній Церкві Київського Патріархату статусу “Помісної Церкви”.
Козаки відвідали пам’ятний знак, встановлений легендарному Нестору Махно та українським козакам, які боролись за вільну Україну з російськими загарбниками. Офіційний захід завершився традиційним козацьким кулешем.

Слава Україні!
Героям Слава!

13 серпня 2016 року генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І.

[top]