16 Кві 2017

Святкова Літургія на Великдень

В храмі «Першоверховних апостолів Петра і Павла» Дніпровської єпархії УПЦ КП в м. Дніпро пройшла святкова Літургія, яку провів разом з духовенством Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич). Крім прихожан храму були присутні викладачі та студенти Дніпровської духовної семінарії. Святкову Літургію відвідав міський голова Філатов Б.А. з родиною.
Від дніпровського козацтва прибула делегація Покровського осередку МСК «Запорозька Січ» на чолі з полковником Кошаріним О.О. та начальник оперативного штабу Координаційної ради з питань козацтва генерал-полковник В.І. Мельниченко. Козаки з хоругвами пройшли хресною ходою.
Під час Святкової Літургії єпископ Симеон привітав присутніх з Воскресінням Христовим та за поданням козацтва нагородив «Благословенною Грамотою» берегиню і військового медика Артеменко Оксану Юріївну. Преосвященнійший Владика поспілкувався з козаками та благословив їх на добрі справи.
Після освячення пасок та писанок – козацька делегація відвідала храм «Різдва Пресвятої Богородиці» та привітала з Воскресінням Христовим настоятеля храму Віталія Лопушанського та старшого козацького священика Михайла Стіньо.
Оперативний штаб Координаційної ради з питань козацтва Дніпропетровської області за сприяння настоятеля храму «Святителя Арсенія (Мацієвича)» Олександра Чечеля та настоятеля Свято-Ілльїнського храму Євгена Добрянського організував збір пасок та писанок для бійців спецпідрозділу «Січеслав», які несуть службу в зоні проведення АТО.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

16 квітня 2017 року генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І.

[top]