12 Бер 2017

Недільна Літургія з нагоди храмового свята

12 березня 2017 року керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) відвідав парафію святителя Арсенія (Мацієвича) м. Дніпро та очолив Божественну Літургію.
Владику Симеона зустріли прихожани із запашним короваєм та квітами. Настоятель парафії отець Олександр Чечель запросив Преосвященнійшого Владику очолити богослужіння і помолитися за Україну і прихожан храму.
В святковій Літургії співслужили канцлер єпархії митрофорний протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель храму митрофорний протоієрей Олександр Чечель, благочинний Новомосковського району митрофорний протоієрей Микола Капралик, благочинний лівого берега протоієрей Василь Максимович та запрошене духовенство.
На святковій Літургії були присутні члени оперативного штабу обласної Координаційної ради з питань козацтва генерал козацтва Кущ М.М., генерал-полковник Кучинський В.І., генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І., генерал-полковник Іващенко В.П. та козаки Всеукраїнської об’єднаної академії козацтва, МГО Кодацьке військо Запорозьке, МКС Українське Гетьманське Військо, Дніпропетровське козацьке об’єднання ВКВ та МСК Запорозька Січ. З нагоди храмового свята та за духовну опіку козаки нагородили митрофорного протоієрея Олександра Чечеля «Почесною грамотою». З благословення Владики Симеона генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І. від козацтва нагородив орденом «Пресвята Богородиця» берегиню і військовослужбовця Дніпровського військового шпиталю Артеменко Оксану Юріївну.
Наприкінці Літургії Архієрей привітав усіх з наступаючим храмовим святом (*день пам’яті святителя Арсенія (Мацієвича) – 13 березня) та висловив подяку настоятелю і парафіянам за запрошення на свято. Митрофорний протоієрей Олександр Чечель подякував особисто від себе і від парафії Преосвященнійшому Владиці Симеону за візит та молитву.
По завершенні богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, який завершився спільною молитвою.

14 березня 2017 року генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І.

[top]