02 Сер 2017

Літургія в Свято-Іллінському храмі м. Дніпро.

2 серпня Свята Православна Церква вшановує пам’ять пророка Божого Іллі. Цього ж дня Свято-Іллінська парафія (ж/м Березанівка) Дніпровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату організувала храмове свято. На запрошення настоятеля храму митрофорного протоієрея Євгена Добрянського святкову Літургію провели керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон та митрополит Богородський Адріан (УПЦ КП в Росії). В Літургії прийняли участь священики єпархії, хор сестер Свято-Благовіщенського монастиря м. Дніпро, парафіяни, учні недільної школи та козаки.
Після святкової Літургії до парафіян з привітанням звернувся єпископ Симеон (Зінкевич), розповів про подвиг Св. Пророка Іллі. Також він подякував митрополиту Адріану за спільне звершене богослужіння і за багаторічний труд, який Високопреосвященнійший Владика Адріан посіяв на Січеславщині. Зі словами подяки за сердечний прийом єпископ Симеон звернувся до настоятеля храму – митрофорного протоієрея Євгенія Добрянського. Потім були вручені іменні сертифікати учням недільної школи.
За особистий внесок в розбудову Української Православної Церкви Київського Патріархату, духовну опіку прихожан, допомогу учасникам та ветеранам АТО, козакам, організацію недільної школи – Координаційна рада з питань козацтва Дніпропетровської області нагородила настоятеля храму Євгена Добрянського відзнакою «За служіння Богу і Україні». Нагороду від козацтва вручив начальник оперативного штабу генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І.
Святкова Літургія з нагоди храмового свята завершилась спільною молитвою, окропленням присутніх освяченою водою, концертом учнів недільної школи та спільною трапезою.

04.08.2017 року генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І.

[top]