18 Вер 2017

Козаку Некипілому Миколі Миколайовичу – 60 років

Отаману Покровського осередку МСК «Запорозька Січ» генерал-хорунжому Некипілому Миколі Миколайовичу 18 вересня 2017 року виповнилось 60 років. Привітати побратима з ювілеєм приїхали козацькі делегації із м. Запоріжжя (Сухінін Д.В., Лапін І.Є., Лютий В.М., Білан П.А., Авдєєв Р.); м. Енергодар (Волков С.); м. Пологи (Гонтар В.М.); м. Дніпро (Мельниченко В.І., Кошарін О.О., Пазенко М.П.), с. Чубарівка (Кумуржи Ю.Л.).
Перед початком офіційного заходу була проведена Козацька Рада, на якій було висвітлено козацьких шлях та досягнення козака-ювіляра. За особисту участь в операціях «Дозор», «Перехоплення» та «Козацький волонтер» протягом 2014-2017 р.р. Голова Координаційної ради з питань козацтва Запорозької ОДА генерал Сухінін Д.В. нагородив генерал-хорунжого Некипілого Миколу Миколайовича орденом «Іван Богун». Керівники козацьких делегацій та побратими вручили ювіляру цінні подарунки і промовили щирі привітання.
Начальник оперативного штабу Координаційної ради з питань козацтва Дніпропетровської області генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І. передав Миколі Миколайовичу подарунок від Дніпровської єпархії УПЦ КП – ікону Богородиці та вручив відзнаку «За служіння Богу і Україні».
Привітати ювіляра прибула делегація Покровської РДА Дніпропетровської області на чолі з Назарчук Світланою Григорівною, яка вручила подарунки та «Подяку» за розбудову Українського Козацтва на Покровщині.

Начальник оперативного штабу Координаційної ради генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І. 20 вересня 2017 року

[top]