15 Жов 2017

Світла пам’ять козаку Ляшенко Олександру Юрійовичу

Світла пам’ять козаку Ляшенко Олександру Юрійовичу

25.05.1968 – 15.10.2017
15 жовтня після важкої хвороби помер 1-й заступник начальника штабу Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського Козацького Війська генерал-осавул Ляшенко Олександр Юрійович.
Олександр Юрійович достойно пройшов свій шлях – після середньої школи навчався в ПТУ, служив строкову службу в навчальному центрі «Десна», навчався курсантом в школі міліції, з 1991 року служив в УВС Дніпропетровської області. Понад 20 років працював на різних посадах, на пенсію пішов у званні підполковник з посади начальник курсу Дніпропетровського Університету МВС. В 2007 році вступив в ряди Українського Козацтва. За роки сумлінної служби в органах внутрішніх справ та козацтві нагороджений орденами, медалями та відзнаками – понад 15 нагород.
Вшанувати пам’ять козака та провести його в останню путь прийшли рідні, друзі, ветерани органів внутрішніх справ Дніпропетровської області, козаки та берегині ДКО ВКВ, Координаційної ради з питань козацтва Дніпропетровської області та МСК «Запорозька Січ». Чин похорону звершив старший козацький священик Дніпровської єпархії УПЦ КП протоієрей Михайло Стіньо. Під час поховання Олександра Юрійовича тричі пролунали залпи козацької почесної варти.
Вічна пам’ять і вічний покій козаку Ляшенко Олександру Юрійовичу.

Начальник оперативного штабу Координаційної ради генерал-полковник УГВ Мельниченко В.І. 15 жовтня 2017 року

 

[top]