14 Кві 2019

Зустріч козаків в єпархіальному храмі “Несподівана радість”

Вже стало традиційним, що в особливо тривожні, напружені або просто відповідальні для України дні, козаки Січеславщини та
Запоріжжя зустрічаються, щоб обговорити, визначити пріоритети, щоб і словом і ділом відстоювати та захищати право на державність нашого народу. Сьогодні в Дніпровському єпархіальному храмі Православної Церкви України «Несподівана Радість» ми приймали шановних гостей – козаків із Запоріжжя. Нас з радістю привітав та відслужив молебень за перемогу України та успіх всіх добрих справ духівник козацтва протоієрей Михайло. По завершенню молебню козаки провели коло, на якому обговорили ситуацію що склалася в Україні в зв’язку з проведенням другого туру президентських виборів та вирішили зробити заяву і оприлюднити її в ЗМІ.
Не залежно від того, хто переможе на виборах, Президент України повинен:
1. Зберегти і реалізувати обраний народом України зовнішньо-політичний курс на Євроінтеграцію та вступ до Євроатлантичного альянсу (НАТО), як єдиний засіб гарантуючий безпеку нашої країни, який закріплено в Конституції України.
2. У стосунках з агресором-окупантом має займати чітку і однозначну позицію: звільнення всіх окупованих територій (частини Луганської і Донецької областей та Криму), відшкодування країною-агресором всіх нанесених збитків Україні, визволення всіх захоплених в полон українців.
3. Зберігати курс на посилення української армії, поглиблення дружніх стосунків і співпрацю з нашими партнерами з євроатлантичного альянсу.
4. Гарантувати, що курс на розвиток власної культури і єдиної державної мови не буде «винесений за дужки», а сталий розвиток цих важливих для країни питань буде збережений.
5. Перейматися питаннями віри, надалі всіляко підтримувати Помісну Православну Церкву України.

Ми, козаки Січеславщини і Запоріжжя, – хочемо бачити сильного Президента, справжнього Гетьмана України, який приведе нашу державу до перемоги у війні з російським окупантом.
Закликаємо українців своїм вибором 21 квітня 2019 року проявити політичну мудрість, підтримати багатовікові прагнення наших пращурів та завершити і закріпити ті національно-важливі здобутки, за які боровся наш народ декілька останніх століть.
Слава Україні! Героям Слава!
Заступник начальника оперативного штабу генерал-полковник В.І. Кучинський, 14 квітня 2019 року

[top]