Дніпро вшановує матерів та дружин учасників АТО та ООС

admin on 12.05.2019

Сьогодні в Музеї АТО м. Дніпро проведено захід до Дня Матері. Серед присутніх – добровольці перших швиль мобілізації, учасники АТО та ООС, військовослужбовці ЗСУ, співробітники Національної поліції України та Служби економічної безпеки України, волонтери та родини героїв. З вітальним словом до присутніх звернулися: керівник капеланського відділу Дніпровської єпархії ПЦУ протоієрей Дмитро Поворотній, директор-художній керівник Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченко – Оксана Іванівна Петровська, віце-президент МБФ “Солідарність” Яна Юріївна Іванілова.
За поданням ветеранів АТО та ООС, волонтерів та капеланського відділу Дніпровської єпархії ПЦУ – Служба економічної безпеки України провела нагородження матерів та дружин учасників російсько-української війни, які з перших днів військової агресії стали на захист України.
За вагомий особистий внесок в захист територіальної цілісності і незалежності України вiд російських окупаційних військ, найманців та колаборантів, волонтерську допомогу воїнам на східному фронті в зоні проведення АТО та операцій Об’єднаних сил протягом 2014-2019 р.р., патріотичне виховання дітей, формування національно-культурної ідентичності, гідний приклад для молоді – медалями “Чарівна сила України” нагороджено 2 мами та 8 дружин учасників АТО. Управління геральдики СЕБ України висловлює щиру подяку Міжнародному благодійному фонду “Солідарність”, “Волонтерському центру допомоги учасникам АТО” Шевченківського району м. Дніпро, “Асоціації ветеранів АТО” (м. Дніпро), та всім, хто прийняв участь в підготовці та проведенні заходу. Також висловлюємо щиру подяку президенту Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Петровському Олександру Володимировичу та віце-президенту Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” Іваніловій Яні Юріївні за надану благодiйну фінансову допомогу для придбання нагород для матерів та дружин учасників АТО та операцій Об’єднаних сил.
Слава Українi! Героям Слава!

Генерал-полковник СЕБ України Мельниченко В.I., 12 травня 2019 року