27 Жов 2019

Нагородження учасників АТО та ООС.

27 жовтня в “Музеї АТО” міста Дніпро проведено нагородження бійців Української добровольчої армії та 20-го БТО, які з 2014 року захищають нашу країну на східному фронті від російських окупаційних військ, найманців та колаборантів. Захід розпочався зі спільного виконання Гімну України. Священник Дніпровської єпархії ПЦУ протоієрей Михайло Стіньо привітав бійців УДА та звершив молебень за Україну і її воїнів. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв. Начальник Управління геральдики ДУ СЕБ України генерал-лейтенант Борщевич О.С. висловив слова співчуття Тетяні Олексіївні – мамі лейтенанта ЗСУ Решетняк Дмитра Івановича, який загинув на фронті, рятуючи своїх побратимів.
За мужність та відвагу під час бойових дій на східному фронті – Служба економічної безпеки України нагородила бійців УДА та 20-го БТО медалями “За відвагу”, “За гідність та патріотизм” та “Доброволець АТО”. По скайпу був встановлений зв’язок з парамедиком Тетяною Таран, яка перебуває на передовій, – побратими подякували її за врятовані життя та привітали з нагородженням медаллю “Доброволець АТО”.
Управління геральдики СЕБ України висловлює щиру подяку Президенту Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Олександру Володимировичу Петровському та віце-президенту фонду Яні Юріївні Іваніловій за надану благодійну фінансову допомогу для придбання нагород.
Слава Українi! Героям Слава!
Прес-служба СЕБ України, 29 жовтня 2019 року

[top]