24 Лис 2019

25-річчя Дніпровської єпархії та 10-ліття архиєрейської хіротонії єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона

25-річчя Дніпровської єпархії ПЦУ та 10-ліття архиєрейської хіротонії єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона відзначала 24 листопада релігійна громада Дніпра. В урочистостях взяв участь Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
Візит Предстоятеля ПЦУ розпочався з святкового богослужіння у єпархіальному храмі ікони Божої Матері «Несподівана Радість», де з ранку зібралося чимало вірян. Серед них — духовенство, прихожани, рідні загиблих бійців та ветерани бойових дій на Сході України. На урочистості прибули гості з багатьох парафій Дніпропетровщини, а також з 10 областей України.
Після двогодинної служби Предстоятель Православної церкви України подякував за плідну десятирічну працю у розбудові церкви єпископу Дніпровському і Криворізькому Симеону. І назвав Дніпровську єпархію однією зі зразкових, на яких і будується православ’я у незалежній Україні. Особливо подякував меценатам, які сьогодні долучаються до її розбудови, і наполегливо працюють разом з духовенством.
Урочистості продовжилися ввечері у Дніпровському Театрі Шевченка, де відбулася святкова академія – концерт до ювілею Дніпровської єпархії та архиєрейської хіротонії єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона. Там же оголосили указ про піднесення його до сану архієпископа.
Почесні відзнаки з рук митрополита Епіфанія отримали й меценати церкви – Олександр Петровський та Еміль Арутюнян. Ордени різних ступенів також вручили представникам духовенства, діячам культури, лікарям та благодійникам. Серед них директорка та художній керівник Дніпровського національного академічного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка Оксана Петровська а також віцепрезидентка міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Яна Іванілова.
25 листопада за участі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія проведено урочисте закладення пам’ятних капсул в церкві святого апостола Андрія Першозваного та в церкві Свято-Благовіщенського жіночого монастиря.

[top]