08 Гру 2019

Нагородження учасників ООС на передовій

З нагоди дня Збройних Сил України 08 грудня 2019 року представники Служби економічної безпеки України – генерал-полковник Мельниченко В.І., генерал-лейтенант Павлов І.М. та генерал-лейтенант Борщевич О.С. нагородили військовослужбовців в прифронтових населених пунктах – Красногорівка та Новотроїцьке (Донецька область). За поданням командира військової частини в с. Красногорівка 20 військовослужбовців ЗСУ нагороджено медалями, виготовленими ВТО «Орден» – «За службу Україні» (№ 1180-1189) та «Захисникам Вітчизни». За поданням військового капелана ОБПК «Волноваха» ігумена Макарія (Сергій Дацюк, ПЦУ) – в с.м.т. Новотроїцьке в храмі Юрія Переможця 12 військовослужбовців ЗСУ, НГУ, ДПСУ та ДФСУ нагороджені медалями, виготовленими ВТО «Орден», – «За службу державі» (№ 026-035), «За відвагу» (№ 5541) та «За оборону рідної держави» (№ 24033).
За дорученням Митрополита Київського і всієї України Епіфанія ігумен Макарій нагородив відзнакою Православної Церкви України – медаллю «За жертовність і любов до України» генерал-полковника Мельниченко Володимира Івановича.
Служба економічної безпеки України висловлює щиру подяку Президенту Міжнародного благодійнго фонду “Солідарність» Олександру Петровському та віце-президенту фонду Яні Іваніловій за надану благодійну фінансову допомогу для придбання нагород захисникам України, а також всім, хто приймав участь у підготовці та проведенні заходів.
Слава Україні! Героям Слава!
Прес-служба СЕБ України, 11 грудня 2019 року

[top]