20 Жов 2016

VI Міжнародна науково-практична конференція

20 жовтня 2016 року в м. Дніпро проведена шоста міжнародна науково-практична конференція за темою: «Безпека життєдіяльності в ХХ1 столітті». Науковий захід зібрав велику кількість науковців, студентів, представників органів місцевого самоврядування, обласної державної влади та учасників бойових дій, офіцерів ЗС України, козаків – учасників спецоперацій та гуманітарних місій. Організатор та координатор конференції – Філь Олексій Олексійоівич.
В президії знаходились дуже поважні та видатні люди: Дядюк Леонід Олексійович, помічник міністра оборони України, учасник бойових дій, орденоносець; доктори наук та керівники державних організацій.
Змістовно виступили представники ОБСЄ, загостривши увагу на проблемах збереження миру у світі, а особливо в Європі; з глибоким аналізом ситуації, пов’язаної з проблемами природного середовища та небезпеки вибухових матеріалів доповідали офіцери служби МНС України в Дніпропетровській області. Особливу увагу було звернуто до питань травматизму та смертності.
Фахівець з 30-ти річним стажем, кандидат наук з державного управління, автор книг та багатьох статей, виступив і наш земляк — голова Запорозького козацького руху, керівник операцій «Дозор» та «Козацький волонтер» Сухінін Дмитро Валентинович, який підкреслив велике значення для суспільства подібних заходів, необхідність винесення теми безпеки життєдіяльності на рівень міжнародних організацій та розповів про деякі аспекти організації і надання громадянам державних послуг в сфері захисту їх прав як споживачів товарів.
Після офіційної частини конференції відбувся концерт дітей-козачат Всеукраїнської об’єднаної академії козацтва, якою керує отаман, науковець і кінолог Кущ Микола Миколайович.

21 жовтня 2016 року генерал-полковник Кучинський В.І.

[top]